Premo - eShop

 
  • PREMO
  • Microsite

 
 
 

Speciální nabídka

 

NetX Kabel Patch FTP c5e 5m žlutý

NetX Patch kabel FTP lanko cat.5e se dvěma konektory RJ45, pro propojování počítačových sítí (např. pro spojení PC s datovou zásuvkou, patch panelu s aktivními prvky). Stíněné provedení pro použití v náročnějším prostředí. Parametry a specifikace Ba

Cenu zjistíte po přihlášení

Minolta PagePro 8 1100 1200 1250, toner 3000 stran

ORIGINÁLNÍ Minolta Toner pro 8, 8L Page Pro 3000 stran

Cenu zjistíte po přihlášení

Philips PP803 PP804, páska black 15mil zn.

ORIGINÁLNÍ Barvící páska pro: PHILIPS/PSI PP803 PHILIPS/PSI PP804 Kapacita/životnost: standard kapacity, 15.000.000 znaků. Barva: černá (black).

Cenu zjistíte po přihlášení

HP Essential Messenger Case

The HP Essential Messenger Case is a messenger style carrying case designed for HP business notebooks with up to a 17.3 diagonal inch screen. The case has a foldover flap top and top zipper closure to help keep your notebook secure inside the case. The

Cenu zjistíte po přihlášení

Xerox Phaser 6110, odpadní nádoba

ORIGINÁLNÍ Description Waste Toner Container Used With Phaser™ 6110MFP, Phaser 6110

Cenu zjistíte po přihlášení

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,Multimode 62.5/125 µ, Duplex 1 m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to ST Multimode 62.5/125 µ, Duplex Length 1m • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable dia

Cenu zjistíte po přihlášení

Panasonic KXFL501 503 551, toner

ORIGINÁLNÍ

Cenu zjistíte po přihlášení

KB Kabel SCART-SCART 5m M/M

Popis produktu: Propojovací SCART kabel pro připojení běžných AV zařízení jako jsou DVD přehrávače, VHS videa, digitální televizní přijímače a samozřejmě televizory. Parametry a specifikace: Konektory: 2x SCART M Barva: černá Délka: 5 m

Cenu zjistíte po přihlášení

Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Cenu zjistíte po přihlášení


 
 
 

 
 

Produktové novinky

 

Screenshield™ SAMSUNG G935 Galaxy S7 edge Temperované sklo (golden)

Samsung Slim Cover pro Galaxy A5 2016, transparent

Cenu zjistíte po přihlášení

Samsung Clear Cover pro S7 edge(G935) Gold

Samsung Slim Cover pro Galaxy A5 2016, transparent

Cenu zjistíte po přihlášení

BAT T6Power pro Dell Inspiron 13R, 11,1V/4400mAh

Typ: Li-ion Kapacita: 4400 mAh (49 Wh) Rozměry: 213,9x57,6x22,6 mm Barva: černá Hmotnost: 310 g Napětí: 11,1 V Záruka: 24 měsíců KOMPATIBILITA Baterie je plně kompatibilní s následujícími produktovými čísly: 451-11474 451-11510 312-0233 312

Cenu zjistíte po přihlášení

Samsung  CLP-320 / 325,CLX-3185, fuser unit JC91-00978A

JC91-00978A Unit- Fuser HV pro CLP-320 / 325,CLX-3185

Cenu zjistíte po přihlášení

KINGSTON 16GB 2133MHz DDR4 CL14 DIMM HyperX FURY Black

KINGSTON 16GB 2133MHz DDR4 CL14 DIMM HyperX FURY Black

Cenu zjistíte po přihlášení

MSI GT 1030 2GH LP OC, 2GB GDDR5, PCIe x16 3.0, 64bit, HDMI, DP

Model Name GeForce® GT 1030 2GH LP OC Graphics Processing Unit NVIDIA® GeForce® GT 1030 Interface PCI Express 3.0 x16 (uses x4) Core Name GP 108-300 Cores 384 Units Core Clocks 1518 MHz / 1265 MHz

Cenu zjistíte po přihlášení

MSI GT 1030 2G LP OC, 2GB GDDR5, PCIe x16 3.0, 64bit, HDMI, DP

Model Name GeForce® GT 1030 2G LP OC Graphics Processing Unit NVIDIA® GeForce® GT 1030 Interface PCI Express 3.0 x16 (uses x4) Core Name GP 108-300 Cores 384 Units Core Clocks 1518 MHz / 1265 MHz

Cenu zjistíte po přihlášení

MSI GT 1030 2GH OC, 2GB GDDR5, PCIe x16 3.0, 64bit, DVI-D, HDMI

Model Name GeForce® GT 1030 2GH OC Graphics Processing Unit NVIDIA® GeForce® GT 1030 Interface PCI Express 3.0 x16 (uses x4) Core Name GP 108-300 Cores 384 Units Core Clocks 1518 MHz / 1265 MHz Memory Clock Speed 6008

Cenu zjistíte po přihlášení

Cooler Master ovladač k RGB LED ventilátorům

Specifications Product Name RGB LED Controller Model Number MFY-RCSN-NNUDK-R1 Dimension 90mm x 53mm x 14mm Material Plastic, PCB Control Method Cooler Master Software Input Connector SATA Power Output Channel Voltage 12V Output Channels

Cenu zjistíte po přihlášení

Cooler Master větrák MasterFan Pro 140 Air Pressure RGB, 140mm

Specifications MasterFan Pro 140 Air Pressure RGB Model MFY-P4DN-15NPC-R1 Profile R Mode (Red) B Mode (Blue) RGB Mode (RGB Ready) Fan Speed (RPM) 650 - 1,550 ± 10% Airflow (CFM) 46.2 ± 10% Air Pressure (mmH2O) 1.59 ± 10% Fan Noise Lev

Cenu zjistíte po přihlášení


 
 
 

 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.