Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48015

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

190

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
NE D-Link 8 1000BaseT Gigabit Desktop Switch

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda spolu s nimi budou použita zařízení 10 Mbit nebo 1000 Mbit. Všechny portu rozeznáv...

 
Kód: 10156
Part No.: DGS-1008D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-LINK 8-Port 10/100Mb/s FastEthernet Desktop Switch

D-Link DES-1008D 10/100 Mbit přepínač s 8 porty (8x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink - stolní Zcela bezproblémový provoz - při provozu nedochází k nechtěným blokacím firmwaru jako u neznačkových produktů Tento kompaktní přepínač je dimenzová

 
Kód: 13516
Part No.: DES-1008D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter

Síťový protokol a konektor typu 1 FastEthernet 100BaseFX - SC Síťový protokol a typ konektoru 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Typ kabeláže • singlemode optický kabel 6/125 • UTP - nestíněný kroucený čtyřpár • FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpár

 
Kód: 22312
Part No.: DMC-515SC/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-LINK 16-Port Gigabit Switch, 16x 10/100/1000 Mbit

D-Link DGS-1016D: Neřiditelný gigabitový stolní switch s 16 porty Vlastnosti produktu: - 16x 10/100/1000Mbit NWay port RJ-45 - ideální pro domácí uživatele a malé kanceláře - auto MDI/MDIX uplink na každém portu, není zapotřebí překřížený kabel - auto...

 
Kód: 24384
Part No.: DGS-1016D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-Link 5-Port 10/100Mb/s FastEthernet Desktop Switch

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy • half/full duplex • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • Auto MDI/MDI-X Velikost adres

 
Kód: 31650
Part No.: DES-1005D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-Port 10/100Mb/s 19" Switch, 24x10/100, 2xGigabit (RJ45)

D-Link DES-1024D: 24 x 10/100 Desktop Switch Stolní neřiditelný přepínač s 24 porty 10/100. • 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch • Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion • IEEE 802.3x Flow Control •

 
Kód: 35345
Part No.: DES-1024D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 16 ks Podporované protokoly a standardy • half/full duplex • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • Auto MDI/MDI-X Velikost adresn

 
Kód: 35346
Part No.: DES-1016D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 60W Redundant Power Supply-for DGS-3312SR/DES-3500 Series

Vhodný pro: DGS-3312SR DES-3326S DES-3350SR DES-3500 DES-3526 DES-3550 DES-3226S

 
Kód: 68680
Part No.: DPS-200
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 5-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

5x 10/100/1000 Mbit TP (RJ-45) Gigabitový port Rychlost přenosu dat pro server 2000 Mbit při plném duplexu Vyhrazené šířky pásma pro server a pracovní stanice LED indikátory na přední straně Ideální velikost pro uživatele doma a SoHo Bezpečné St

 
Kód: 68683
Part No.: DGS-1005D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-Port 10/100/1000Mbps Copper Gigabit Ethernet Switch

Cenově výhodné gigabitové připojení pro stolní počítače Díky novým stolním gigabitovým přepínačům D-Link s vysokou hustotou portů nebyl upgrade vašich počítačů na gigabitové připojení nikdy tak cenově výhodný a snadný jako nyní. Tyto stolní gigabitové

 
Kód: 68684
Part No.: DGS-1024D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseLX Transceiver

LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z) Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Jednovidové vlákno 9/125µm až 5 km Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-

 
Kód: 68703
Part No.: DEM-310GT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 1-Port Mini-GBIC to 1000BaseSX Transceiver

1x 1000 Mbit optický SX (LC-Duplex) port Plně duplexní provoz 2000Mbit 802.3x podpora Flow-Control Výměna za provozu IEEE 802.3z IEEE 802.3x Flow-Control Vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m Vícevidové vlákno 50,0/125µm až 550 m Mini GB

 
Kód: 68704
Part No.: DEM-311GT
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link Chassis System for DMC Series Media Converters

Jednoduchá správa media konvertorů Poskytuje prostor až pro 16 konvertorů Volitelný modul správy pro SNMP Volitelný redundantní napájecí zdroj Výměna konvertorů a redundantního napájecího zdroje ze chodu Kompatibilní se všemi DMC konvertory Mn

 
Kód: 68728
Part No.: DMC-1000
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis System

Volitelný redundantní napájecí zdroj; při výpadku hlavního zdroje se automaticky zapne náhradní a zabezpečuje tak stabilitu Vaší sítě. -redundantní napájecí zdroj

 
Kód: 68729
Part No.: DMC-1001
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link nabízí řadu Fast Ethernet konvertorů, s jejichž pomocí mohou být navzájem přizpůsobeny různé kabeláže v rámci jedné sítě, aby z ní bylo možné vytvořit jednu homogenní jednotku. Budou-li pomocí konvertoru navzájem spojeny sítě se různými topolog

 
Kód: 68732
Part No.: DMC-300SC/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 1000BaseT to 1000BaseSX Multimode Media Converter

konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) Multimode (a naopak). Vzdálenost do 550 m Konvertuje Gigabitové metalické vedení na optické SX nebo LX Cenově výhodná přizpůsobení kabeláži sítě Zamezení novým drahým investicím Možné různ

 
Kód: 68736
Part No.: DMC-700SC/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter

Konvertuje z 1000BaseT (RJ-45) na 1000BaseSX (SC-Duplex) Singlemode (a naopak). Vzdálenost do 550 m Konvertuje Gigabitové metalické vedení na optické SX nebo LX Cenově výhodná přizpůsobení kabeláži sítě Zamezení novým drahým investicím Možné růz

 
Kód: 68737
Part No.: DMC-810SC/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link USB 2.0 10/100Mbps Fast Ethernet Adapter

Vysokorychlostní přenos dat 480 Mbit Odpovídá specifikacím pro USB 2.0 a USB 1.1 Kompatibilní směrem dolů s USB 1.1 10/100 Mbit Ethernet adaptér pro kroucené páry (RJ-45) USB Typ B upstream port pro připojení k PC, notebooku nebo USB rozbočovači

 
Kód: 68740
Part No.: DUB-E100
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 100cm Stacking cable for X-Stack series switches

S tímto 10Gbitovým stohovacím kabelem délky 100 cm můžete pohodlně vybudovat i ten největší kruhový stoh z přepínačů D-Link. Vhodný pro následující přepínače: DXS-3326GSR DXS-3350SR DGS-3324SR DGS-3324SRi

 
Kód: 68743
Part No.: DEM-CB100
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 2-slot Redundant Power Supply Chassis, pro DPS-xxx

Šasi se 2 sloty pro napájecí zdroj, 2x slot pro modul vnějšího redundantního napájecího zdroje, montovatelné do standardního 19" racku, 1 U, vhodné pro všechny přepínače připojitelné na externí redundantní napájecí zdroj DPS-200, DPS-500, ... Určeno

 
Kód: 68746
Part No.: DPS-800
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

190

položek

10

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.