DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m multimode


 

 

 

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m multimode
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

Digitus

 
Kód80532
Part No.DK-2612-01
Dostupnost
k dispozici do 48 hodin
 
Vaše cena  Cenu zjistíte po přihlášení 
Záruka2 Roky
Objednat



 
 
 



 
 
 

 

 

• cable specification: I-VH 2 x 1G • Multimode • connector: ceramic ferrule • cladding: low smoke and zero halogen • cable color: orange • equip Zip Bag • 10pcs. in Hardcoverbox • each cable including measure protocoll • OM2=50/125

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Optický patchkabel ST/SC

- multimode
- 62.5/125 síla vlákna
- rychlost až 1Gbit/s
- délka 1m


 

Obchodníci


 



 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.