Optické Patch kabely

 

 
 
 

 

další podkategorie Optické Patch kabely:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 

Výrobci:

 LYNX
 Roline

 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

2402420

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

12

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HP FC cable multi-mode LC/LC ( 2Gb/s to 2Gb/s ) 5m

 
Kód: 17272
Part No.: 221692-B22
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
KB Roline Optický patchkabel SC/SC 62.5/125 (multi mode), duplex, 1m

Popis duplexní optický kabel s konektory SC Kabel 2 spojené kabely s vícevidovým skleněným vláknem (průměr jádra 62,5µm / průměr obalu jádra 125µm) posuvným vůči vnějšímu obalu s kevlarovou výztuží a PVC vnější izolací Konektory 2x SC(M) - 2x SC(M) Dél

 
Kód: 27866
Part No.: 21.15.9301
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
CNS optický duplexní patch kabel 50/125, LC/ST, 2m

STRUKTUROVANÁ KABELÁŽ LYNX CS Optika Propojovací kabely - Patchkordy Multimode 50/125

 
Kód: 42141
Part No.: DPX-50-LC/ST-2
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m multimode

• cable specification: I-VH 2 x 1G • Multimode • connector: ceramic ferrule • cladding: low smoke and zero halogen • cable color: orange • equip Zip Bag • 10pcs. in Hardcoverbox • each cable including measure protocoll • OM2=50/125

 
Kód: 80532
Part No.: DK-2612-01
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Optický kabel duplexní 50/125, LC-SC, 1m, OM3

Duplexní kabel 50/125, LC-SC, 1m, OM3

 
Kód: 114238
Part No.: DPX-50-LC/SC-OM3-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Optický kabel duplexní 50/125, LC-SC, 3m, OM3

Duplexní kabel 50/125, LC-SC, 3m, OM3 standard OM3 vhodné i pro 10Gbit ethernet až do 300m, 1Gbit ethernet do 550m konektory LC a SC

 
Kód: 114239
Part No.: DPX-50-LC/SC-OM3-3
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

 
Kód: 114240
Part No.: 8595589813308
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

 
Kód: 114241
Part No.: 8595589813322
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 3m OM3

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 3m OM3

 
Kód: 114242
Part No.: 8595589813520
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 9/125, 3m

Duplexní kabel 9/125, LC-LC, délka 3m

 
Kód: 114243
Part No.: DPX-09-LC/LC-3
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,7m

Optický patchkabel duplex ST-SC, 62,5/125 um MM,7m

 
Kód: 123379
Part No.: 50271020512
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DATACOM optický patchcord LC-SC 09/125 SM 1m duplex

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: SM Průměr optického vlákna: 9 µm Konektor 1: LC Konektor 2: SC Délka: 1 m

 
Kód: 130463
Part No.: 5450
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.