Kabely, strukturovaná kabeláž

 

 
 
 

 

další podkategorie Kabely, strukturovaná kabeláž:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

53578

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

800

položek

40

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 1m, modrý

Typ kabeláže UTP - nestíněný kroucený čtyřpár Délka 1 m Kategorie 5e Typ ochrany PVC - polyvinyl chloride Typ konektoru 1 RJ45 Typ konektoru 2 RJ45 Krytka s litou ochranou Barva modrá

 
Kód: 154849
Part No.: PP12-1M/B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Kabel PremiumCord HDMI High Speed+Ethernet(ver.1.4),zlacené konektory,2m

Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP. K...

 
Kód: 80531
Part No.: kphdme2
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
KB DVI adapter DVI24+5M - VGA 15F

Redukce umožňující připojit monitor se standardním VGA konektorem do DVI-I (tedy DVI výstup obsahující i analogové obrazové signály) výstupu na grafické kartě. Konektory: DVI male VGA female Upozornění: redukci nelze připojit do konektoru DVI-D.

 
Kód: 17513
Part No.: kpdva-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
AXAGO RHD-225 redukce pro 2x 2.5" HDD do 3.5" pozice

Kovový rámeček RHD-225 umožňuje montáž dvou 2.5" pevných nebo SSD disků do jedné 3.5" pozice PC skříně. Lze tak elegantně vyřešit například interní diskové pole v kompaktních počítačích. Pro posílení chlazení disků je rámeček připraven pro montáž doda

 
Kód: 95116
Part No.: RHD-225
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
KB patch kabel UTP C5e 5m šedý Gembird

Typ kabeláže UTP - nestíněný kroucený čtyřpár Délka 5 Metr Kategorie 5e Typ ochrany PVC - polyvinyl chloride Typ konektoru 1 RJ45 Typ konektoru 2 RJ45 Krytka s litou ochranou Barva šedá

 
Kód: 37094
Part No.: PP12-5M
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Předvodník HDMI na VGA se zvukem 3,5mm jack- černý

Převodník HDMI na VGA s audiem 3,5mm stereon jack - černý - Vstup: HDMI konektor - male - Výstup: VGA konektor DB15 - female a audio výstup 3,5mm stereo jack - Převodník umožňuje propojit zařízení s výstupním signálem HDMI na zobrazovací zařízení neb

 
Kód: 156053
Part No.: khcon-19
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 
PremiumCord Adapter HDMI A - DVI-D, F/M

Kvalitní redukce pro připojení audio/video zařízení s konektory DVI a HDMI. Přenos signálu je stoprocentně digitální a bez jakékoli ztráty kvality. Provedení dual link umožňuje pracovat v rozlišení až 1920 x 1080 bodů neprokládaně (standard HDTV 1080p). ...

 
Kód: 17519
Part No.: kphdma-2
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PremiumCord Adapter HDMI Typ A samice - mini HDMI Typ C samec

Kvalitní redukce pro připojení audio/video zařízení s konektory HDMI s úsporou místa. Přenos signálu je stoprocentně digitální a bez jakékoli ztráty kvality. Konektory: HDMI Typ A samice - mini HDMI Typ C samec Rozlišení: Až 1920 x 1080 bodů HDTV

 
Kód: 92736
Part No.: kphdma-14
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
KB KABEL HDMI A - DVI-D M/M, 2m

Kabel HDMI A - DVI-D M/M - délka 2m - až 5 GBps přenosové pásmo - přenos videa a vícekanálového zvuku vysoké kvality - moderní systém přenosu dat mezi A/V systémy - slouží k propojení systémů digitálních televizí/DVD/D-VHS/ TiVO/Satelitů....

 
Kód: 17515
Part No.: kphdmd2
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
AKASA - adaptér DP na DVI - 20 cm

AKASA - adaptér DP na DVI - 20 cm Converts a DP++ output to a DVI display Délka: 20 cm Vstup: DisplayPort Male Výstup: DVI female

 
Kód: 142442
Part No.: AK-CBDP05-20BK
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Optický kabel duplexní 50/125, LC-SC, 1m, OM3

Duplexní kabel 50/125, LC-SC, 1m, OM3

 
Kód: 114238
Part No.: DPX-50-LC/SC-OM3-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m multimode

• cable specification: I-VH 2 x 1G • Multimode • connector: ceramic ferrule • cladding: low smoke and zero halogen • cable color: orange • equip Zip Bag • 10pcs. in Hardcoverbox • each cable including measure protocoll • OM2=50/125

 
Kód: 80532
Part No.: DK-2612-01
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
KB patch kabel UTP C5e 2m modrý

patchcord kabely jsou osazeny konektory RJ-45 na obou stranách a plně vyhovují požadavkům kladených na kategorii 5E Propojovací UTP patch kabel Typ konektoru 1 RJ45 Typ konektoru 2 RJ45 Barva modrá Délka 2 Metr

 
Kód: 12567
 
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
AKASA - adaptér miniDP na DVI - 20 cm

AKASA - adaptér miniDP na DVI - 20 cm Converts a Mini DisplayPort output to a DVI display Délka: 20 cm Vstup: Mini DisplayPor

 
Kód: 135204
Part No.: AK-CBDP08-20BK
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PremiumCord USB printer kabel USB na paralelní port LPT (CEN36M)

USB printer kabel na paralelní port LPT (CEN36M) - USB 1.1 - konektor A-typ USB na 36pin Centronics paralelní port - podpora ECP modu - přenos až 12Mbps (rychlejší než paralelní port) - IEEE-1284 1994 kompatibilní - PnP, nevyžaduje IRQ - vestavěn

 
Kód: 140731
Part No.: kuprint
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PremiumCord USB 2.0 repeater a propojovací kabel A/M-B/M 10m

USB 2.0 aktivní repeater propojovací kabel A/M - B/M délka: 10m Kabel je vhodný pro propojení USB zařízení na vzdálenost až 10m.Standardní USB kabel dle USB normy může být maximálně dlouhý 5m. - podporuje USB V1.1 a V2.0 - propojovací kabel USB akti

 
Kód: 141130
Part No.: ku2rep10ab
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Kabel GEMBIRD HDMI-HDMI M/M,1.4,stíněný,zlac.kontakty,90°lomený,1.8m,černý

Mezi klíčové vlastnosti HDMI 1.4 patří: Ethernetový kanál Specifikace HDMI 1.4 přidávají do HDMI kabelu datový, Fast Ethernetový (100Mbit/s) kanál pro vysokorychlostní obousměrnou komunikaci. To umožňuje zařízení s internetovým připojením a HDMI sdíle

 
Kód: 156071
Part No.: CC-HDMI490-6
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 
PremiumCord Adaptér HDMI A - DVI-D M/F, pozlacené konektory

Kvalitní redukce pro připojení audio/video zařízení s konektory DVI a HDMI. Přenos signálu je stoprocentně digitální a bez jakékoli ztráty kvality. Provedení dual link umožňuje pracovat v rozlišení až 1920 x 1080 bodů neprokládaně (standard HDTV 1080p). ...

 
Kód: 156680
Part No.: kphdma-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 

 Novinka 

   

 
 
 
 
GEMBIRD Kabel UTP Cat5e Patch 1m, oranžový

Typ kabeláže UTP - nestíněný kroucený čtyřpár Délka 1 m Kategorie 5e Typ ochrany PVC - polyvinyl chloride Typ konektoru 1 RJ45 Typ konektoru 2 RJ45 Cross-Over Ne Krytka s litou ochranou Barva oranžová

 
Kód: 154850
Part No.: PP12-1M/O
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PremiumCord Kabel USB 2.0, A-B, 0.5m, černý

- Pro připojení zařízení s USB konektorem (tiskárny, scannery, externí disky...) - Certifikováno pro USB 2.0 rychlost až 480Mbps - Dvojité stínění - Vodiče měděné 2xAWG28 + 2xAWG28 - Barva černá - Délka kabelu: 0.5m

 
Kód: 154945
Part No.: ku2ab05bk
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

800

položek

40

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.