Kabely, strukturovaná kabeláž

 

 
 
 

 

další podkategorie Kabely, strukturovaná kabeláž:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

53578

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

800

položek

40

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

    Part No.  vzestupně sestupně Kód  vzestupně sestupně Název produktu  vzestupně sestupně
 
Výrobce        skladem Vaše cena  
Porovnat
PP12-1M/B 154849

Gembird Patch kabel RJ45, cat. 5e, UTP, 1m, modrý

 
Neutral      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
kphdme2 80531

Kabel PremiumCord HDMI High Speed+Ethernet(ver.1.4),zlacené konektory,2m

 
Neutral      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
kpdva-1 17513

KB DVI adapter DVI24+5M - VGA 15F

 
PremiumCord      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
RHD-225 95116

AXAGO RHD-225 redukce pro 2x 2.5" HDD do 3.5" pozice

 
Axago      
skladem 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
PP12-5M 37094

KB patch kabel UTP C5e 5m šedý Gembird

 
Gembird/C-TECH      
skladem 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
khcon-19 156053

Předvodník HDMI na VGA se zvukem 3,5mm jack- černý

 
Digitus

 N 

   
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
kphdma-1 156680

PremiumCord Adaptér HDMI A - DVI-D M/F, pozlacené konektory

 
Neutral

 N 

   
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
kphdma-2 17519

PremiumCord Adapter HDMI A - DVI-D, F/M

 
Neutral      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
kphdma-14 92736

PremiumCord Adapter HDMI Typ A samice - mini HDMI Typ C samec

 
PremiumCord      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
kphdmd2 17515

KB KABEL HDMI A - DVI-D M/M, 2m

 
Neutral      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
AK-CBDP05-20BK 142442

AKASA - adaptér DP na DVI - 20 cm

 
Akasa      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
DPX-50-LC/SC-OM3-1 114238

Optický kabel duplexní 50/125, LC-SC, 1m, OM3

 
LYNX      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
DK-2612-01 80532

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m multimode

 
Digitus      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
12567

KB patch kabel UTP C5e 2m modrý

 
LOGO      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
kfsa-20-05 116267

Premiumcord Kabel SATA 3.0 datový 50cm,kovové západky

 
PremiumCord      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
kuprint 140731

PremiumCord USB printer kabel USB na paralelní port LPT (CEN36M)

 
PremiumCord      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
ku2rep10ab 141130

PremiumCord USB 2.0 repeater a propojovací kabel A/M-B/M 10m

 
PremiumCord      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
AK-CBDP08-20BK 135204

AKASA - adaptér miniDP na DVI - 20 cm

 
Akasa      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
CC-HDMI490-6 156071

Kabel GEMBIRD HDMI-HDMI M/M,1.4,stíněný,zlac.kontakty,90°lomený,1.8m,černý

 
Gembird

 N 

   
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení
Porovnat
PP12-1M/O 154850

GEMBIRD Kabel UTP Cat5e Patch 1m, oranžový

 
Neutral      
k dispozici do 48 hodin 

Prodej

Cenu zjistíte po přihlášení

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

800

položek

40

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.