MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible


 

 

 

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
 
 


 
 
 

 

 

Výrobce

oem

 
Kód131316
Part No.ML-S85D-05
Dostupnost
k dispozici do 48 hodin
 
Vaše cena  Cenu zjistíte po přihlášení 
Záruka2 Roky
Objednat



 
 
 



 
 
 

 

 

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

 
 
 

  •  
 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".


Konektory a rozhraní
Konektory:   (2) LC

Optika
Dosah [km]:   0,55
Formát:   SFP
Pro typ kabelu:   Multi Mode
Přenosová rychlost:   1 Gbps
Typ přenosu:   2-vláknový
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:   850

Software
DDMI - diagnostika:   Ano


 

Obchodníci


 



 
 
 



 
 
 

 

Poslat info


 

 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.