Optické konvertory

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

2787620

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

39

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
NE TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S

Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media konver...

 
Kód: 26227
Part No.: MC100CM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-LINK MC200CM konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC

TP-LINK MC200CM konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x multi-mode SC Druh hardware Konvertory Charakteristika Konvertor TP-LINK MC200CM, konvertor mezi 10/100/1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 0.55 km, indikace pomocí LED, vlnová délk

 
Kód: 32508
Part No.: MC200CM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (SC) + zdroj

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km • 10/100/1000Base-TX to 1000Base-L

 
Kód: 72638
Part No.: DN-82120-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX (ST) + zdroj 0,5 KM

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, Up to 0.5km •10/100/1000Base-TX t

 
Kód: 73603
Part No.: DN-82110-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX + zdroj, 10km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX, Incl. PSU SC connector, SM, Up to 10km • 10/100/1000Base-TX to 1000Base-L

 
Kód: 73604
Part No.: DN-82121-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Bas

 
Kód: 73605
Part No.: DN-82023
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Bas

 
Kód: 73607
Part No.: DN-82022
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 2km * 10/100Base-TX to 100Bas

 
Kód: 73611
Part No.: DN-82020-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP slot + zdroj 0,5km - bez SFP modulu,80KM

Optický konvertor 1000Base-T na 1000 Base SX s konektorem ST, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX, Incl. PSU ST connector, Up to 0.5km •10/100/1000Base-TX t

 
Kód: 74077
Part No.: DN-82130
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus 19" ŠASI pro Mediakonvertory (14 slot) ,2U

The perfect solution for various media converters DIGITUS 2U Media Converter Chassis, 14 Slots, Dual Power Supply, Redundant, For DN-82x1x, DN-82x2x and DN-82x3x Series The DIGITUS Media Converter Chassis let's you host up to 14 Media Converters in

 
Kód: 76573
Part No.: DN-82000
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP slot + zdroj 80 km - bez SFP modulu,

Optický konvertor 1000Base-T na SFP modul , lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. 1000Base-T to SFP Module Media Converter Transforms wire based network media to fiber optic High quality and excellent reliability Connectors: 1x

 
Kód: 76739
Part No.: DN-82131
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Multimode, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU ST connector, Up to 2km The perfect converter solution

 
Kód: 77191
Part No.: DN-82010-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km

Optický konvertor 100Base-T na 100 Base FX s konektorem SC, lze použít samostatně nebo je možné přikoupit rackové šasi. DIGITUS Media Converter, Singlemode 10/100Base-TX to 100Base-FX, Incl. PSU SC connector, Up to 20km * 10/100Base-TX to 100Bas

 
Kód: 79452
Part No.: DN-82021-1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Planet MM konvertor GT-802 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, 250/550 M

Konvertor pro přechod mezi multi-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení do 550m na straně multi-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje. - 1 port 1000Base-SX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , multimode (

 
Kód: 103985
Part No.: GT-802
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
GT-905A KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/MINIGBIC SFP, WEB MANAG., OAM, SNMP

Gigabit Ethernet konvertor 1000Base-T / miniGBIC. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický. Web management. Fyzické vlastnosti: rozhraní ethernet s konektorem RJ-45, podpora standardů IEEE 802.3 1

 
Kód: 103986
Part No.: GT-905A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
IGT-905A KONVERTOR 1X 1000BASE-T,1X SFP PORT, WEB, SNMP, VLAN, SHAPER, FILTER

Zařízení pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Konvertor se snadno instaluje na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňuje nasazení dobře znám

 
Kód: 103989
Part No.: IGT-905A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
GT-802S KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, 10KM

Konvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení pro 5km až 10km na straně single-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje. - 1 port 1000Base-LX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , s

 
Kód: 103992
Part No.: GT-802S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
FT-905A KONVERTOR WEB-MANAG. 10/100BASE-TX/FX SFP

Kompaktní konvertor s integrovaným web managementem, určený do sítí Fast Ethernet pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Pracuje zcela samostatně, ale je možné jej instalovat do konvertorového šasi MC-700, MC-1500 nebo MC-1500R. Specifi

 
Kód: 103997
Part No.: FT-905A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

TP-Link MC210CS Gigabit Ethernet Media Converter Podrobnosti o produktu Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (single-mode) a 1x RJ45. Verze 2 (9 V). Popis produktu: Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a opti

 
Kód: 104159
Part No.: MC210CS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock Media Konvertor 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km

Tento Fast Ethernet Media konvertor od Delocku může být použit pro rozšíření vaší sítě pomocí rozhraní pro optické kabely. Specifikace • Pro Single-Mode-Fiber, 1310 nm vlnová délka • Distance up to 20 km with 9/125 µm fiber • Konektor: SC Du

 
Kód: 104201
Part No.: 86215
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

39

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.