Přepínač (switch)

 

 
 
 

 

další podkategorie Přepínač (switch):

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 
 

 

 
 
 
 


 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

2787599

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-Link TL-SG105 Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p QoS

Počet portů 1000BaseT (RJ45) 5 ks Vrstva (Layer) přepínání 2 Šířka 99,8 mm Výška 98 mm Hloubka 25 mm The TP-LINK 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch provides you an easy way to make the transition to Gigabit Ethernet. Increase the speed of yo

 
Kód: 92327
Part No.: TL-SG105
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG108 Switch 8x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p QoS

8-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch OVERVIEW The TP-LINK 8 10/100/1000Mbps Desktop Switch TL-SG108 provides you an easy way to make the transition to gigabit Ethernet. Increase the speed of your network server and backbone connections, or make gigab

 
Kód: 92328
Part No.: TL-SG108
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1008 Gigabit Switch 8x10/100/1000Mbps, 1U, metal case

Počet portů 1000BaseT (RJ45) 8 ks Velikost adresní tabulky MAC 8000 Rychlost sběrnice 16 Gb/s Kapacita (propustnost) 11,9 Mpps Vrstva (Layer) přepínání 2 Šířka 294 mm Výška 44 mm Hloubka 180 mm Jedná se o 8-portový switch podporující rychlosti

 
Kód: 92329
Part No.: TL-SG1008
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1008P Gigabit PoE switch, 8x10/100/1000 (4xPoE), steel case

8-Port Gigabit Desktop Switch with 4-Port PoE provides the seamless network connection. It integrates 1000Mbps Gigabit Ethernet and 10/100Mbps Fast Ethernet network capabilities. FEATURES • 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports • With four PoE ports, transfer

 
Kód: 92330
Part No.: TL-SG1008P
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1016D desktop Switch 16x10/100/1000Mbps, EE technologie

Počet portů 1000BaseT (RJ45) 16 ks Velikost adresní tabulky MAC 8000 Rychlost sběrnice 32 Gb/s Vrstva (Layer) přepínání 2 Šířka 294 mm Výška 44 mm Hloubka 180 mm Innovative energy-efficient technology saves power up to 40% Supports IEEE 802.

 
Kód: 92331
Part No.: TL-SG1016D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HP 2620-24 Switch

Porty 5 RJ-45 auto-sensing 10/100 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: half or full Paměť a procesor packet buffer size: 64 KB Čekací doba 100 Mb Latency: < 5 µs Datový tok 0.7 mi

 
Kód: 92757
Part No.: J9623A#ABB
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG3210 10port JetStream L2 Managed Switch, 8x 10/100/1000 + 2x SFP

Počet portů 1000BaseT (RJ45) 16 ks Velikost adresní tabulky MAC 8000 Rychlost sběrnice 32 Gb/s Vrstva (Layer) přepínání 2 Šířka 294 mm Výška 44 mm Hloubka 180 mm Innovative energy-efficient technology saves power up to 40% Supports IEEE 802.

 
Kód: 92860
Part No.: TL-SG3210
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1016DE Easy Smart Switch 16x10/100/1000Mbps,MTU/Port/Tag-based VLAN

Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 16 ks Podporované protokoly a standardy IEEE 802.3 - 10BaseT IEEE 802.3u - 100BaseTX IEEE 802.3ab - 1000BaseT IEEE 802.3x - Flow Control IEEE 802.1Q - Virtual L

 
Kód: 101513
Part No.: TL-SG1016DE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HP 24-port Gig-T PoE+ v2 zl Module

Externí vstupní/výstupní porty 44 auto-sensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T); Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only; Media type: Auto-MDIX; 1 RJ-45 seri

 
Kód: 107738
Part No.: J9534A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HP 20p GT PoE+ / 2p SFP+ v2 zl Module

Externí vstupní/výstupní porty 44 auto-sensing 10/100/1000 ports (IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T); Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full; 1000Base-T: full only; Media type: Auto-MDIX; 1 RJ-45 seri

 
Kód: 107739
Part No.: J9536A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1008P PoE switch, 8x10/100 (4xPoE)

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 8 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3af - Power over Ethernet • CSMA/CA - Ca

 
Kód: 108522
Part No.: TL-SF1008P
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
OEM SFP modul, 1000Base-SX, 850nm (MM, LC), 300/550m, Cisco compatible

Popis zařízení: OEM pro Cisco - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) Typ zařízení: Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - multirežim LC Provedení: Modul plug-in Typ kabeláže: 1000Base-SX Přenosová rychlost: 1 Gbps Optická vlnová délka: 850 nm Protokol dat

 
Kód: 108648
Part No.: XL-MGB-SX-GLC-SX-MM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1024D desktop Switch 24x10/100/1000Mbps, metal, energy-efficient

Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 24 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3ab - 1000BaseT • IEEE 802.3x - Flow Control • Auto MDI/MDI-X •

 
Kód: 108907
Part No.: TL-SG1024D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SL3452 Managed Switch 48x10/100, 4x Gbit (2xRJ45+2xSFP)

Síťová architektura GigabitEthernet SmartSwitch (WEB Managed) Ano Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 48 ks Počet portů 1000BaseT (RJ45) 2 ks Počet slotů MiniGBIC (SFP) 2 ks Komunikační port konzolový port Management, monitoring a konfigurace Administ

 
Kód: 113389
Part No.: TL-SL3452
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG105E Easy Smart Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3ab - 1000BaseT • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.1Q - Virtual

 
Kód: 120586
Part No.: TL-SG105E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-LINK M7350 LTE modem/ router/LTE cat 4/ HSPA+/ 802.11 a/b/g/n/ baterie/ MicroSD

Popis výrobku TP-LINK M7350 - mobilní hotspot Typ zařízení Mobilní hotspot Provedení Externí Maximální rychlost přenosu 150 Mbps Protokol cellular enhancement GSM, GPRS, UMTS, EDGE, HSPA, LTE, DC-HSPA+ Mobilní pásmo GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 / UMTS 90

 
Kód: 126341
Part No.: M7350
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Allied Telesis AT-GS916M

AT-GS916M

 
Kód: 128552
Part No.: AT-GS916M
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link M7300 4G LTE WiFi Modem Router, SIM slot, 2000mAh, 2,4GHz WiFi, 11client

Konstrukce přenosný Typ konektoru sběrnice Micro USB Rozhraní 1 x micro USB Micro SecureDigital (microSD) Rychlost stahování (Download - Downstream) 150 Mb/s Rychlost posílání (Upload - Upstream) 50 Mb/s Protokoly přenosu dat L

 
Kód: 137352
Part No.: M7300
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG108E Easy Smart Switch 8x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

TP-Link TL-SG108E 8x Gigabit Easy Smart Switch OVERVIEW The TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart switch is an ideal upgrade from an unmanaged switch, designed for Small and Medium Business networks that require simple network management. Network admini

 
Kód: 144913
Part No.: TL-SG108E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE Cisco V.35 Cable, DTE, Male, 10 Feet

[EN] Cables V.35 Cable DTE Male 3 m. [EN] A number of different standards defines the signaling over a serial cable (including EIA/TIA-232, X.21, V.35, EIA/TIA-449, EIA-530, and HSSI). Each standard defines the signals on the cable and specifies the co

 
Kód: 02582
Part No.: CAB-V35MT=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

31

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.