Switche

 

 
 
 

 

další podkategorie Switche:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

4582808

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

686

položek

35

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016

 
Kód: 101633
Part No.: S-85DLC05D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Moduly jsou kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

 
Kód: 131316
Part No.: ML-S85D-05
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM, 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 4xSFP+cage, ROS L5, PSU,1U Rackmount

CRS328-24P-4S+RM je 28 portový switch osazený 24 Gbit ethernet porty, které nabízejí široké možnosti výstupního POE napájení: pasivní POE, nízkonapěťové POE, 802.3af/at (Type 1 POE, Type 2 POE+) s automatickým rozpoznáním. 4 SFP+ porty nabízí rychlost až

 
Kód: 153414
Part No.: CRS328-24P-4S+RM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik CRS317-1G-16S+RM 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU,1U Rackmount

CRS317-1G-16S+RM je zcela nový Cloud Router Switch s L3 funkcemi s montáží do 19" racku. Switch je vybaven 16x SFP+ porty s rychlostí 10Gbps se zpětnou kompatibilitou i pro 1Gbps moduly, dále gigabitovým ethernetovým portem pro management a jedním sériov

 
Kód: 146817
Part No.: CRS317-1G-16S+RM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link DGS-1210-10 10-Port Gigabit Smart Managed Switch (fanless)

Napájení PoE na 8 z 10 gigabitových portech s maximálním celkovým příkonem 78 W Automatická detekce zařízení 802.3af/pre-standard a 802.3at Konstrukce 3. generace s vylepšenými funkcemi pro správu a zabezpečení Konstrukce bez interního ventilátoru,

 
Kód: 124425
Part No.: DGS-1210-10
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1920-24, 28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (G

28-port Gigabit WebManaged switch: 24x Gigabit metal + 4x Gigabit combo (metal/SFP), IPv6, 802.3az (Green), Layer 2-4 security options, L2 Multicast, fanless, 19" rackmount Smart managed switch with essential L2 features GbE RJ-45, GbE combo (RJ-45/S

 
Kód: 106979
Part No.: GS1920-24-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24, 24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanles

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount

 
Kód: 102903
Part No.: GS1900-24-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG105E Easy Smart Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3ab - 1000BaseT • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.1Q - Virtual

 
Kód: 120586
Part No.: TL-SG105E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

 
Kód: 101634
Part No.: S+85DLC03D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-Link 8 1000BaseT Gigabit Desktop Switch

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda spolu s nimi budou použita zařízení 10 Mbit nebo 1000 Mbit. Všechny portu rozeznáv...

 
Kód: 10156
Part No.: DGS-1008D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-LINK 8-Port 10/100Mb/s FastEthernet Desktop Switch

D-Link DES-1008D 10/100 Mbit přepínač s 8 porty (8x 10/100 Mbit RJ-45 NWay) - Auto Uplink - stolní Zcela bezproblémový provoz - při provozu nedochází k nechtěným blokacím firmwaru jako u neznačkových produktů Tento kompaktní přepínač je dimenzová

 
Kód: 13516
Part No.: DES-1008D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Zyxel IES-1000M - Šasi

Multi-service mini IP DSLAM chassis - AC power input Ucelená řada DSLAM produktů pokrývá různé možnosti aplikací IP Express společnosti ZyXEL nabízí široký výběr možností pro každou aplikační situaci. K dispozici jsou modely v rozsahu od 8-portového s

 
Kód: 20317
Part No.: 91-004-098001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE LINKsys Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP transceiver. - gigabitový tranceiver - optika SX - 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, až 220m - 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, až 275m - 50/125um MMF @ 400 MHz/km, až 500m - 50/125um MMF @ 500 MHz/km, až 550m - snadná instalace ...

 
Kód: 21716
Part No.: MGBSX1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
SWITCH TP-LINK TL-SF1048 48xTP 10/100Mbps 19"rackmount

19" Rackmount switch s 48 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop. Podp...

 
Kód: 22311
Part No.: TL-SF1048
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear GS116 ProSafe 16-port Unmanaged Gigabit Desktop Switch

 
Kód: 24187
Part No.: GS116GE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-LINK 16-Port Gigabit Switch, 16x 10/100/1000 Mbit

D-Link DGS-1016D: Neřiditelný gigabitový stolní switch s 16 porty Vlastnosti produktu: - 16x 10/100/1000Mbit NWay port RJ-45 - ideální pro domácí uživatele a malé kanceláře - auto MDI/MDIX uplink na každém portu, není zapotřebí překřížený kabel - auto...

 
Kód: 24384
Part No.: DGS-1016D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-Link 5-Port 10/100Mb/s FastEthernet Desktop Switch

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy • half/full duplex • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • Auto MDI/MDI-X Velikost adres

 
Kód: 31650
Part No.: DES-1005D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 24-Port 10/100Mb/s 19" Switch, 24x10/100, 2xGigabit (RJ45)

D-Link DES-1024D: 24 x 10/100 Desktop Switch Stolní neřiditelný přepínač s 24 porty 10/100. • 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch • Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross Over for Easy Expansion • IEEE 802.3x Flow Control •

 
Kód: 35345
Part No.: DES-1024D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-Link 16-Port 10/100Mbps Fast Ethernet Unmanaged Switch

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 16 ks Podporované protokoly a standardy • half/full duplex • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • Auto MDI/MDI-X Velikost adresn

 
Kód: 35346
Part No.: DES-1016D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE SWITCH TP-LINK TL-SG1005D 5xTP 10/100/1000Mbps, plastový (GREEN TECH)

TP-Link TL-SG1005D 5-Port Gigabit Desktop Switch Green PŘEHLED/OVERVIEW Inovativní technologie úspory energie ušetří až 70 % spotřeby Podporuje řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure pro poloduplexní režim Neblo

 
Kód: 35879
Part No.: TL-SG1005D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

686

položek

35

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.