Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Keystone Solarix CAT6A STP RJ45 - 10G - samořezný

10G keystone Solarix CAT6A STP RJ45 černý samořezný Přehled Samořezné keystony Solarix se vyznačují velmi jednoduchou instalací, ke které není nutné použít zařezávací nástroj. Tyto keystony bez problémů splňují parametry specifikované v mezinárodních

 
Kód: 125126
Part No.: SXKJ-10G-STP-BK-SA
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik RouterBOARD RB941-2nD, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. hAP je AP pro domácí použití disponující kompletním servisem RouterOS funkcí, umožňující napájení z USB portu (zdroj 5V součástí dodávky). Osazeno 650MH

 
Kód: 114792
Part No.: RB941-2nD
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
HPE 1405 5G v3 Switch - JH407A

Přehled - Management: Unmanged - Layer 2: L2 switching - 5x 10/100/1000 RJ45 portů - vhodný pro malé kanceláře - Plug and play: není vyžadována další konfigurace - energeticky efektivní - Záruka 3 roky - Oprava výměnou následující pracovní den! -

 
Kód: 142469
Part No.: JH407A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také

 
Kód: 131317
Part No.: ML-S31D-20
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MIKROTIK Napájecí zdroj (adaptér) 12V, 1A pro RouterBOARD (12W/spínaný)

Tento univerzální napájecí adaptér s výkonem 90W je výbornou volbou pro napájení téměř jakéhokoliv notebooku nebo jiného zařízení požadujícího napětí v rozmezí stejnosměrných 12V – 24V (+5V USB výstup). Možnost nastavení výstupního napětí pomocí tlačítk

 
Kód: 78703
Part No.: GM-1210
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Intellinet konvertor, 100Base-TX na 100Base-FX (ST) Multi-Mode

Fast Ethernet Media Converter 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi) Color: Black •Data transfer rate: 100 Mbps •One 10/100Base-TX RJ45 port, maximum distance 100 m / 300 ft. •RJ45 port with Auto MDI/MDI-X support and auto-nego

 
Kód: 121929
Part No.: 506519
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA502G - IP telefon, 1 linka, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA502G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej

 
Kód: 46121
Part No.: SPA502G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1100-24E, 24-port Gigabit Unmanaged switch, Fanless, 802.3az (Green), desktop/19" rackmount

Základní technická specifikace nové verze GS1100-24E je: o Non-blocking, wire-speed transmission o Auto MDI/MDI-X support o IEEE 802.3az compliant o Fanless design for silent operation o IEEE 802.3x flow control supp

 
Kód: 100220
Part No.: GS1100-24E-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Gigabit PCI Express Card 10/100/1000 Mbit, 32-bit, Realtek chipset, Incl. Low Profile Bracket Single-Lane PCI E

PCI Express Network Interface Card 10/100/1000MBIT 32-bit, Realtek RTL8111DL chipset Single-Lane PCI Express • Compliant with 10/100/1.000 IEEE 802.3 specification • Supports 10/100/1.000 Mbps auto negotiation • Chipset: Realtek RTL8111DL • Support

 
Kód: 83050
Part No.: DN-10130
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje k

 
Kód: 127888
Part No.: MC220L
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP AC LITE

Ubiquiti UniFi AC Lite je cenově nejpřijatelnější 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 2x2 MIMO 2,4GHz i 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 867+300 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a podobné

 
Kód: 124995
Part No.: UAP-AC-LITE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
UTP Patch panel 24 port Cat.5E Black L type

- 19" Patch panel určený pro montáž do 19" datových rozvaděčů. - 2 x 8 pozic zářezového pole typu LSA (krone) - výška 1U - zadní zářez - barva černá

 
Kód: 68656
Part No.: 4002
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus odizolovávací nástroj pro optické kabely

The tool kit consists of the following tools: • Crimping tool for coax and fiber optic connectors with various batches. • Stripping tool for coaxial cable • Cable cutter • Four different crimp batches. • Batch 1 crimps: RG 6, 59, 62, 140, 210, B

 
Kód: 69547
Part No.: ASK-HT-S144H
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Digitus Fast Ethernet Switch N-Way 8 Port

DIGITUS Fast Ethernet Switch N-Way 8-port 10/100MBIT Desktop 8 RJ-45 • 8-port 10/100Mbps Fast Ethernet Switch • Compliant to the network standards IEEE 802.3 and IEEE 802.3u • Auto-Negotiation for 10/100Mbps • Auto-MDI/MDI-X for cable detection •

 
Kód: 67829
Part No.: DN-50022
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL GS1900-24, 24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanles

24-port Gigabit Web Smart switch: 24x Gigabit metal, IPv6, 802.3az (Green), Easy set up wizard, fanless, 19" rackmount

 
Kód: 102903
Part No.: GS1900-24-EU0101F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TG-3468 PCIe siťová karta 10/100/1000 PCIe, Realtek

 
Kód: 97688
Part No.: TG-3468
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear 48xGbE, 4xSFP shared, SMART SWITCH, static routing, IPv6, LAGs

Možnost gigabitového připojení Přepínač GS748T je kvůli snadné integraci založen na standardech pro ethernet (10 Mb/s), rychlý ethernet (10/100 Mb/s) a gigabitový ethernet (10/100/1000 Mb/s). Tento inteligentní řiditelný síťový přepínač je neblokující, ...

 
Kód: 98766
Part No.: GS748T-500EUS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: Cena je za 2ks = kompletní spoj. Technické specifikace: Parametr Hodnota

 
Kód: 106984
Part No.: S-3553LC20D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Synology DS115j DiskStation

Kompaktní, lehký a energeticky úsporný DS115j je ideální pro domácí uživatele, kteří si hlídají svůj rozpočet a hledají jednoduchý NAS server s mnoha funkcemi. Zálohujte snadno dokumenty, sledujte živé přenosy z kamer nebo si vytvořte osobní cloud pro sd

 
Kód: 109621
Part No.: DS115j
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL ZyWALL USG60 UTM BUNDLE, Security UTM solution: Firewall, VPN: 20x IPSec/ 12x SSL (2 default ), 6x 1Gbps (4x LAN/

Security UTM solution: Firewall, VPN: 20x IPSec/ 12x SSL (2 default ), 6x 1Gbps (4x LAN/DMZ, 2x WAN), 2x USB, Fanless, Wireless Controller for up to 10 (default 2) NWA3000-N/5000-N series of APs, included 1-year licenses of IDP, Antivir (Kaspersky), Anti

 
Kód: 106891
Part No.: USG60-EU0102F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.