Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Delock Keystone Module RJ45 samice > RJ45 samice Cat.6, spojka

RJ45 samice

 
Kód: 101037
Part No.: 86166
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Delock Keystone Modul RJ45 samice > LSA Cat.6

Tento modul od Delocku může být použit pro připojení patch kabelu k portu samice RJ45. Díky standardním rozměrům může být použit pro snadnou montáž do patch panelu With its standardised dimensions it can be used for easy snap-in mounting in e. g. a Keyst

 
Kód: 101038
Part No.: 86154
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL UAG4100, Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system and one-click printer, 200 cli

Unified Access Gateway: Wireless Dual Radio (802.11 a/b/g/n) HotSpot solution with billing system, 200 clients (option 300 clients), bandwidth management per account, WiFi controller for 8 (option 16) APs (NWA3000-N, NWA5000 and NWA5120 series), no print

 
Kód: 101039
Part No.: UAG4100-EU0102F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Odizolovací kleště na plášť, sekundární i primární ochranu

Odizolovací kleště na plášť, sekundární i primární ochranu

 
Kód: 101129
Part No.: 5751
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik RBSXT-2nDr2, 2.4GHz MIMO 10dBi outdoor jednotka ''Lite2''

Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RouterBoard s integrovaným 802.11b/g/n modulem ve vodotěsném UV odolném boxu s integrovanou dvoupolarizační anténou o zisku 10dBi. Jednotky jsou dod

 
Kód: 101130
Part No.: RBSXTG2HnD
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Edimax WiFi ADSL2+ Modem Router, 802.11b/g/n 150M, AnnexB, WiFi on/off tlačítko

WAN konektory 1x 10/100BaseTX (RJ45) LAN konektory 4x 10/100BaseTX (RJ45) Integrovaná Flash paměť 4 MB Integrovaná SDRAM paměť 16 MB Management, monitoring a konfigurace Administrace přes webové rozhraní Podporované směrovací protokoly static

 
Kód: 101170
Part No.: BR-6228nC V2
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WA850RE Wireless Range Extender 802.11b/g/n 300Mbps,Wall-Plug

Síťová architektura • Wireless IEEE 802.11b • Wireless IEEE 802.11g • Wireless/bezdrát IEEE 802.11n Typ zařízení Range Extender Použití Bezdrátová síť (WLAN) Port LAN 1x 10/100BaseTX (RJ45) Typ konektoru pro externí anténu - Šifrování •

 
Kód: 101187
Part No.: TL-WA850RE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik RBSXTG-5HPnD-SAr2, 2x14dBi, 802.11a/n, RouterOS L4, GPOE, zdroj, montážní sada

Nová venkovní klientská jednotka MikroTik RB SXTG-5HPnD-SAr2 s MIMO technologii TDMA Nv2 pracující v pásmu 5 GHz podporuje standardy 802.11a/n s vyšším výstupním výkonem s Gigabitovým Ethernet portem. Jednotka má integrované dvě 14 dB antény s úhlem vyza

 
Kód: 101300
Part No.: RBSXTG-5HPnD-SAr2
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Emos BL-WR2000 Wireless Router 300Mbps, 802.11b/g/n, 4x LAN, 1x WAN

síťové rozhraní: 4x10/100Mbps LAN porty, WAN port 1x10/100Mbps tlačítka: rychlé nastavení zabezpečení Tlačítko WPS (kompatibilní), reset, Power ON / OFF bezdrátové standardy: IEEE 802.11n *, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b anténa: 2 x 5 dBi pevná vše

 
Kód: 101302
Part No.: 2520901100
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
CONNECT IT Wi-Fi USB nano adaptér

USB Wi-Fi nano adaptér Vlastnosti: - Bezdrátový standard: IEEE 802.11 n/b/g - Rozhraní: USB 1.1 a vyšší - Zabezpečení: 64/128/256 bit WPA, WPA-PSK, WPA2 (TKIP, AES), WPA2-PSK - Frekvence: 2.4 GHz (ISM band) - Rychlost přenosu dat: až 150 MB/s

 
Kód: 101376
Part No.: CI-232
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
QNAP Dual Port GbE LAN-1G2T-U card (Rack)

Duální Gigabitová karta pro modely QNAP TS-X79U a TS-ECX79U

 
Kód: 101503
Part No.: UMNP005071
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1016DE Easy Smart Switch 16x10/100/1000Mbps,MTU/Port/Tag-based VLAN

Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 16 ks Podporované protokoly a standardy IEEE 802.3 - 10BaseT IEEE 802.3u - 100BaseTX IEEE 802.3ab - 1000BaseT IEEE 802.3x - Flow Control IEEE 802.1Q - Virtual L

 
Kód: 101513
Part No.: TL-SG1016DE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G

S-85DLC05D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorem, pro 550m dlouhé Multi mod spoje. Moduly jsou testovány a jsou kompatibilní s RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1016-12G-BU CCR1016

 
Kód: 101633
Part No.: S-85DLC05D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

 
Kód: 101634
Part No.: S+85DLC03D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Ubiquiti UniFi AP AC, 3-Pack, vnitřní accesspoint MIMO 2,4GHz/5GHz

Nejrychlejší Unifi model podporující 802.11ac s rychlostí až 1300 Mbps v 5 GHz rádiového pásma a až 450 Mbps v 2,4 GHz rádiovém pásmu. UAP-AC nabízí současně dual-band provoz s 3x3 MIMO technologií pro každé pásmo. Tato jednotka má dosah až 122m a má dva

 
Kód: 101636
Part No.: UAP-AC-3
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Synology Camera License Pack x 4pack

Synology Camera License Pack umožňuje zvýšit počet použitých IP kamer připojených pomocí SurveillanceStation. V základu každého zařízení je licence projednu kameru. Počet maximálně možných připojenýchkamer se liší dle použitého modelu. Použitím licen

 
Kód: 101822
Part No.: License Pack 4
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Synology Camera License Pack x 1

Synology Camera License Pack umožňuje zvýšit počet použitých IP kamer připojených pomocí SurveillanceStation. V základu každého zařízení je licence projednu kameru. Počet maximálně možných připojenýchkamer se liší dle použitého modelu. Použitím licen

 
Kód: 101823
Part No.: License Pack 1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Napájecí adaptér pro 4-diskové tower NAS QNAP

QNAP AC adaptér určený pro čtyř diskové QNAP NAS servery.

 
Kód: 101881
Part No.: UMNP005004
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Synology DX513 - expanzní jednotka

Expanzní jednotka / úložiště pro zálohování Zařízení Synology® DX513 nabízí jednoduché řešení pro rozšíření svazku a zálohování dat pro vybraná zařízení Synology DiskStation. Jednotka DX513 může bezproblémově a během provozu rozšířit kapacitu zařízení

 
Kód: 101882
Part No.: DX513
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Belkin Networking IP kamera NetCam HD Wi-Fi Night Vision

Antenna Form Factor Internal Radio Frequency Band 802.11b/g/n Codecs H.264 Resolution 1280x720, 640x360, 320x180 Frame Rate Up to 25 Frames per Second Still Image Capture 720P Still Capture Video Features Adjust Image Size and Quality Im

 
Kód: 101892
Part No.: F7D7602as
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.