Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-Link TL-SF1016 Switch 16xTP 10/100Mbps 19"rackmount

16portový rackový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Ocelové pouzdro pro montáž do standardních 19" rack

 
Kód: 147119
Part No.: TL-SF1016
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1016DS Switch 16xTP 10/100Mbps 13"rackmount (obsahuje montážní sadu do 19" racku)

16portový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1016DS 16 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Standardní 13'' ocelové pouzdro •Inovativní technologie úspory energie ušetří až 25 % spotřeby •Podporuje řízení tok

 
Kód: 147120
Part No.: TL-SF1016DS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1024 Switch 24xTP 10/100Mbps 19"rackmount

24portový rackový switch 10/100 Mbit/s TL-SF1024 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Ocelové pouzdro pro montáž do standardních 19" rack

 
Kód: 147121
Part No.: TL-SF1024
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1024M Desktop Switch 24x 10/100Mbps, plastové šasi

24portový stolní switch 10/100 Mbit/s TL-SF1024M 24 portů 10/100 Mbit/s RJ45 s podporou automatického vyjednávání a Auto MDI/MDIX Ekologická technologie Ethernet přinášející úsporu energie až 67 % Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý pře

 
Kód: 147122
Part No.: TL-SF1024M
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1008PE PoE Switch 8 port Gigabit PoE switch (IEEE 802.3af/at)

8portový gigabitový stolní/rackový switch s 8 porty PoE TL-SG1008PE 8 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Je vybaven 8 porty podporující PoE+ pro přenos dat a napájení v jednom kabelu Spolupracuje se zařízeními standardu IEEE 802.3af/at a rozšiřuje d

 
Kód: 147123
Part No.: TL-SG1008PE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1016 Switch 16xTP 10/100/1000Mbps 19"rackmount

16portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG1016DE 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Jednoduché nastavení sítě a připo

 
Kód: 147124
Part No.: TL-SG1016
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1024 Switch 24xTP 10/100/1000Mbps 19"rackmount

24portový gigabitový switch TL-SG1024 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Podporuje automatické učení adres MAC a Auto MDI/MDIX Ocelové pouzdro pro montáž do standardních racků 19''

 
Kód: 147125
Part No.: TL-SG1024
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG1024DE Easy Smart Switch 24xTP 10/100/1000Mbps Desktop

24portový gigabitový switch Easy Smart TL-SG1024DE 24 portů 10/100/1 000 Mbit/s RJ45 Poskytuje monitorování sítě, prioritizaci přenosů a funkce VLAN Inovativní technologie úspory energie ušetří až 40 % spotřeby Jednoduché nastavení sítě a připo

 
Kód: 147126
Part No.: TL-SG1024DE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG108PE PoE switch, 8x GLAN/4x PoE, 802.3af, 55W, 10/100/1000Mbps

8mi-portový gigabitový Easy Smart switch se 4mi PoE porty TL-SG108PE 8 portů RJ45 o rychlosti 10/100/1000Mbit/s Se 4mi porty PoE mohou být data i napájení přenášeny pouze pomocí jednoho kabelu Poskytuje monitorování sítě, nastavení priorit přen

 
Kód: 147127
Part No.: TL-SG108PE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG2008 - 8-Port Pure-Gigabit Desktop Smart Switch

8portový gigabitový Smart Switch TL-SG2008 Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, ACL, zabezpečení portů, funkce Storm control pomáhá zabez

 
Kód: 147128
Part No.: TL-SG2008
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG2216 16-Port Gigabit, Managed/2xSFP Combo

16portový gigabitový Smart Switch s 2 sloty Combo SFP TL-SG2216 Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce Storm con

 
Kód: 147129
Part No.: TL-SG2216
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG3216 JetStream™ 16x 10/100/1000 port (2x SFP combo port), Managed, Rackmount

16portový gigabitový řízený switch L2 s 2 sloty Combo SFP TL-SG3216 Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, VID,ACL, zabezpečení portů, ochrana proti DoS,kontrola všesměrového vysílání, DHCP Snooping,ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují sil

 
Kód: 147130
Part No.: TL-SG3216
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG3424P JetStream™ 24-Port Gigabit POE L2 Managed/4xSFP Combo

JetStream 24-Port Gigabit L2 Managed PoE+ Switch with 4 SFP Slots T2600G-28MPS (TL-SG3424P) Podporuje 24 802.3at/af-kompatibilní POE+ porty s celkovým výkonem 384W Funkce L2+ ——Static Routing pomáhá směrovat interní provoz pro efektivnější využit

 
Kód: 147131
Part No.: TL-SG3424P
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG5412F JetStream™ 12-Port Gigabit SFP L2 Managed Switch with 4 Combo 1000BASE-T Ports

12portový gigabitový L2 řízený switch JetStream™ s 4 Combo 1000BASE-T sloty TL-SG5412F ACL, ověřování 802.1X, zabezpečení portů, filtrování IP, ochrana proti zahlcení sítě, DHCP Snooping, IP Source Guard a ochrana proti DoS jsou zárukou silné stra

 
Kód: 147132
Part No.: TL-SG5412F
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SL2218 16x 10/100Mbps, 2x 1000Mbps, 2x SFP Combo, kovový

Smart Switch s 16 porty 10/100 Mbit/s a 2 gigabitovými porty TL-SL2218 16 RJ45 portů 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 2 gigabitové SFP combo sloty Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce St

 
Kód: 147133
Part No.: TL-SL2218
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SL2428 24x 10/100Mbps, 4x 1000Mbps, 2x SFP Combo, kovový

Smart Switch s 24 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty TL-SL2428 24 RJ45 portů 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 4 gigabitové SFP combo sloty Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů, funkce S

 
Kód: 147134
Part No.: TL-SL2428
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-LINK TL-SL5428E JetStream™ 24-Port 10/100Mbps + 4-Port Gigabit L2 Managed Switch

Řízený switch L2 s 24 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty TL-SL5428E ACL, ověřování 802.1X, zabezpečení portů, filtrování IP, ochrana proti zahlcení sítě, DHCP Snooping, IP Source Guard a ochrana proti DoS jsou zárukou silné strategie zabez

 
Kód: 147135
Part No.: TL-SL5428E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LM

Modul MiniGBIC TL-SM311LM Multirežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351. •Podpora plně duplexního režimu •Plug-and

 
Kód: 147136
Part No.: TL-SM311LM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LS

Modul MiniGBIC TL-SM311LS Jednorežimový modul MiniGBIC Určen k použití se zařízeními TL-SG3109/3216/3224, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 •Podpora plně duplexního režimu •Plug-and-

 
Kód: 147137
Part No.: TL-SM311LS
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex

Obousměrný SPF modul WDM TL-SM321A Obousměrný SPF modul WDM Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení, úspora nákladů •Podporuje obousměrnou technologii WDM, využívá jedno vlákno optického vedení •TX: 1 550

 
Kód: 147138
Part No.: TL-SM321A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.