Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
EDIMAX PS-1206U, 1 portový Print Server, USB 2.0 tiskový port

Typ tiskového serveru : Externí Způsob připojení tiskárny : 1x USB 2.0 Počet portů 1 Typy síťových portů : 10/100 RJ45 Počet síťových portů 1 Typy sítí : Fast ethernet/802.3 (10/100Base-TX) Podporované protokoly a standardy • Administrace pře

 
Kód: 20571
Part No.: PS-1206U
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
USB HUB EXTERNÍ V2.0 vč. napájení

- USB HUB 4 porty externí verze 2.00 - USB v1.1/2.0 - napájení z adaptéru, nebo ze sběrnice - včetně kabelu USB, napájecího adaptéru - hot plug (připojování bez restartu PC) - overcurent detekce a prevence - MAC a Windows kompa...

 
Kód: 20585
 
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE LINKsys Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP transceiver. - gigabitový tranceiver - optika SX - 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, až 220m - 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, až 275m - 50/125um MMF @ 400 MHz/km, až 500m - 50/125um MMF @ 500 MHz/km, až 550m - snadná instalace ...

 
Kód: 21716
Part No.: MGBSX1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
SWITCH TP-LINK TL-SF1048 48xTP 10/100Mbps 19"rackmount

19" Rackmount switch s 48 10/100 Base-TX Fast Ethernet porty. Všechny porty podporují funkci Auto MDI/MDIX. Switch je vhodný pro větší sítě s rychlostí 100 Mbps. Switch je v kovovém provedení a je ho možné zabudovat do racku nebo použít jako desktop. Podp...

 
Kód: 22311
Part No.: TL-SF1048
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE D-Link 10/100BaseTX to 100BaseFX Singlemode Media Converter

Síťový protokol a konektor typu 1 FastEthernet 100BaseFX - SC Síťový protokol a typ konektoru 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45 Typ kabeláže • singlemode optický kabel 6/125 • UTP - nestíněný kroucený čtyřpár • FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpár

 
Kód: 22312
Part No.: DMC-515SC/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
WLAN GentleBOX JE-200 outdoor krabice vč. úchytu na stožár

GentleBOX je kompletní a ideální venkovní box pro AP, RouterBOARD a další elektroniku. S GentleBOXem zapomeňte na rozměřování a vrtání! Vše je připraveno. Tento BOX je velmi vhodným řešením pro ochranu AP, RouterBOARD a dalších zařízení před povětrnostn...

 
Kód: 23173
Part No.: JE-200
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MIKROTIK RB433AH 128MB DDR SDRAM, 680 MHz, 3x miniPCI, 3x LAN, vč. L5

MikroTik RouterBOARD RB433AH 3xLAN a 3x miniPCI. Opravdu výkonný RouterBoard dodávaný s licencí L5 za vynikající cenu! LAN port: 3 x RJ45 10/100 Mbps MDI/MDI-X NAND: 64MB Napájení: JACK + POE (16-28 V PoE) Ostatní: 1x PC Speaker Procesor: Athero...

 
Kód: 23438
Part No.: RB433AH
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MIKROTIK CA/333 - indoor case pro RB333 a RB433

Kovový kryt pro RB333 od českého výrobce s výstupy pro konektory N female i RSMA male.

 
Kód: 23439
Part No.: CA433
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
MIKROTIK Napájecí zdroj 24 V pro RB (19W/spínaný)

24 V, 800 mA velmi kvalitní zdroj dodáváný jako značkové příslušenství výrobcem Mikrotik. Vyšší možné napětí (24 V) snižuje ztráty na vedení při napájení přes ethernet.

 
Kód: 23440
Part No.: MIK24V/19W
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Netgear GS116 ProSafe 16-port Unmanaged Gigabit Desktop Switch

 
Kód: 24187
Part No.: GS116GE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
D-LINK 16-Port Gigabit Switch, 16x 10/100/1000 Mbit

D-Link DGS-1016D: Neřiditelný gigabitový stolní switch s 16 porty Vlastnosti produktu: - 16x 10/100/1000Mbit NWay port RJ-45 - ideální pro domácí uživatele a malé kanceláře - auto MDI/MDIX uplink na každém portu, není zapotřebí překřížený kabel - auto...

 
Kód: 24384
Part No.: DGS-1016D/E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
EDIMAX 1000Base-SX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m

multimódový kabel 62.5,125 nm nebo 50,125 nm. Dosažitelná vzdálenost je až 220 m pro kabel 62.5,125 nm a až 550 m pro kabel 50,125 nm . Třída produktu: Moduly do přepínačů ; Počet portů 1000BaseSX (LC): 1 ks Part number MG-1000AMA Wavelength 850 nm Media...

 
Kód: 25310
Part No.: MG-1000AMA
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
EDIMAX 1000Base-SX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm,2km, 1000Base

SFP (Small Form Pluggable) transceiver pro optický multimódový kabel. Dosažitelná vzdálenost je 2 km. Třída produktu: Moduly do přepínačů ; Doplňující informace: 1000Base-SX+/MLX1/SX2 Part number MG-1000AMB Wavelength 1310 nm Media NMF Pout (dBm) -1 ~ -9...

 
Kód: 25311
Part No.: MG-1000AMB
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL E-iCard 1-year IDP ZyWALL USG 300

 
Kód: 25739
Part No.: 91-995-082001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL E-iCard 1-year Antivir Kaspersky for ZyWALL USG 300

 
Kód: 25741
Part No.: 91-995-080001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL E-iCard 2 to 10 SSL VPN tunnels for ZyWALL USG 300

 
Kód: 25742
Part No.: 91-995-079001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
ZyXEL E-iCard 1-year Content filter for ZyWALL USG 300

 
Kód: 25743
Part No.: 91-995-084001B
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE TP-LINK MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S

Media konvertor TP-LINK pro převod 10/100Base-T na optický 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení externím napájecím adaptérem. Media konver...

 
Kód: 26227
Part No.: MC100CM
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE TP LINK Single USB2.0 Port Fast Ethernet Print Server TL-PS110U

The TP-LINK TL-PS110U print server allows you to take the computer out of the loop while setting up a printing network. All that is needed is to connect the TL-PS110U to a printer via the USB port, connect the print server to your LAN, and you will be abl...

 
Kód: 27360
Part No.: TL-PS110U
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
STP Patchpanel, Cat.5e, 24-Port

Stíněný, 24-portový patchpanel kategorie 5e pro montáž na 19" rack (výška 1HU) Konektory 24x RJ45F Standardy T568A, T568B Barva šedá světlá Rozměry(ŠxVxH) 482 x 43 x 47 mm Použití patchpanel pro strukturovanou kabeláž kat. 5e Balení patchpanel, 24x stahov...

 
Kód: 27760
Part No.: 3101
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

1000

položek

50

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.