Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

206

položek

11

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
TP-Link TL-WR841N Wireless 802.11n/300Mbps 2T2R router 4xLAN, 1xWAN,

WAN konektory 1x 10/100BaseTX (RJ45) LAN konektory 4x 10/100BaseTX (RJ45) Management, monitoring a konfigurace Administrace přes webové rozhraní Podporované směrovací protokoly • dynamické směrování • statické směrování Podporované protokoly a

 
Kód: 100106
Part No.: TL-WR841N
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG105E Easy Smart Switch 5x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

Síťová architektura GigabitEthernet Počet portů 1000BaseT (RJ45) 5 ks Podporované protokoly a standardy • IEEE 802.3 - 10BaseT • IEEE 802.3u - 100BaseTX • IEEE 802.3ab - 1000BaseT • IEEE 802.3x - Flow Control • IEEE 802.1Q - Virtual

 
Kód: 120586
Part No.: TL-SG105E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-MR3620, Bezdrátový dvoupásmový router AC1350 s podporou 3G/4G

Bezdrátový dvoupásmový router AC1350 s podporou 3G/4G TL-MR3620 Sdílení připojení 3G/4G: sdílí vaše mobilní širokopásmové připojení 3G/4G přes kabel nebo bezdrátově MU-MIMO: souběžně přenáší data do více zařízení najednou a dosahuje tak 2× vyššího

 
Kód: 154035
Part No.: TL-MR3620
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link CPE210 Outdoor High Power Wireless AP N300 2,4GHz 802.11n,WISP,9dBi

Síťová architektura • Wireless IEEE 802.11b • Wireless IEEE 802.11g • Wireless IEEE 802.11n Typ zařízení Access Point WDS Použití Bezdrátová síť (WLAN) Port LAN • 1x 10/100BaseTX Shielded Ethernet Port (LAN0, Passive PoE in) • 1x 10/1

 
Kód: 120847
Part No.: CPE210
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link CPE510 Outdoor High Power Wireless AP N300 5GHz 802.11a/n,WISP,13dBi

Síťová architektura • Wireless IEEE 802.11n • Wireless/bezdrát IEEE 802.11a Typ zařízení Access Point WDS Použití Bezdrátová síť (WLAN) Port LAN • 1x 10/100BaseTX Shielded Ethernet Port (LAN0, Passive PoE in) • 1x 10/100BaseTX Shielded Et

 
Kód: 120848
Part No.: CPE510
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SF1024D 13'' Switch 24x10/100Mbps, metal 1U

Síťová architektura FastEthernet Počet portů 10/100BaseTX (RJ45) 24 ks Podporované protokoly a standardy IEEE 802.3 - 10BaseT IEEE 802.3u - 100BaseTX IEEE 802.3x - Flow Control Auto MDI/MDI-X CSMA/CA - Carrier Sense Multiple

 
Kód: 121201
Part No.: TL-SF1024D
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer T2UH AC600 DualBand USB 2.0 adapter Wireless 802.11a/n,2.4/5G

Síťová architektura Wireless IEEE 802.11ac Typ zařízení USB adaptér Použití Bezdrátová síť (WLAN) Port LAN 1x USB 2.0 Typ konektoru pro externí anténu RP-SMA Zisk integrované antény 3 dBi Výstupní výkon pro přenos 802.11a 78 dBm Výstupní výkon pro

 
Kód: 123049
Part No.: Archer T2UH
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer C5 AC1200 WiFi DualBand Gbit Router

Bezdrátový gigabitový router s duálním pásmem AC1200 - Archer C5 PŘEHLED Podporuje standard 802.11ac - další generace Wi-Fi Simultánní připojení v pásmech 2,4GHz 300 Mbit/s a 5 GHz 867 Mbit/s, celková dostupná šířka pásma 1.2 Gbit/s Dv

 
Kód: 124352
Part No.: Archer C5
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-LINK M7350 LTE modem/ router/LTE cat 4/ HSPA+/ 802.11 a/b/g/n/ baterie/ MicroSD

Popis výrobku TP-LINK M7350 - mobilní hotspot Typ zařízení Mobilní hotspot Provedení Externí Maximální rychlost přenosu 150 Mbps Protokol cellular enhancement GSM, GPRS, UMTS, EDGE, HSPA, LTE, DC-HSPA+ Mobilní pásmo GSM 850/ 900/ 1800/ 1900 / UMTS 90

 
Kód: 126341
Part No.: M7350
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX, SFP slot for miniGBIC moduls

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje k

 
Kód: 127888
Part No.: MC220L
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link Archer C7 AC1750 WiFi DualBand Gbit Router, USB 2.0

Duální gigabitový router, který je kompatibilní se všemi současnými bezdrátovými standardy 802.11a/b/g/n. Navíc podporuje i novou generaci Wi-Fi standardu - 802.11ac - které je 3x rychlejší než 802.11n. TP-LINK Archer C7 přichází s další generací standar

 
Kód: 130024
Part No.: Archer C7
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link CPE220 Outdoor High Power Wireless AP N300 2,4GHz 802.11n, WISP 12 dBi

Processor Qualcomm Atheros 560MHz CPU, MIPS 74Kc Memory 64MB DDR2 RAM, 8MB Flash Interface 1 10/100Mbps Shielded Ethernet Port (LAN0,Passive PoE in) 1 10/100Mbps Shielded Ethernet Port (LAN1, Passive PoE Passthrough) 1 Grounding Terminal 1 Reset B

 
Kód: 130245
Part No.: CPE220
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WN725N 150Mbps Nano Wifi N USB Adapter

TP-Link TL-WN725N 150Mbps Nano Wifi N USB Adapter Highlights: Elegantní miniaturní design umožňuje po zapojení adaptéru jeho ponechání v USB portu notebooku Rychlý bezdrátový přenos s rychlostí až 150 Mbit/s je ideální pro streaming videa a

 
Kód: 130555
Part No.: TL-WN725N
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE Router TP-Link TL-WR940N 450Mbps Wireless N,3x fixed ant./5dBi

Bezdrátový N router 450 Mbit/s: TL-WR940N Bezdrátový router 450 Mbit/s Wireless N TL-WR940N je kombinované zařízení pro kabelové/bezdrátové připojení k síti určené především pro síťové požadavky malých firem a domácích kanceláří. S technologií MIMO nab

 
Kód: 133815
Part No.: TL-WR940N
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WA855RE Wireless Range Extender 802.11b/g/n 300Mbps, 2T2R, 2fixed ant

Síťová architektura Wireless IEEE 802.11b Wireless IEEE 802.11g Wireless IEEE 802.11n Typ zařízení extender Použití Bezdrátová síť (WLAN) Port LAN 1x 10/100 BaseT (RJ45) Typ konektoru pro externí anténu N/A Šifrování WEP -

 
Kód: 136145
Part No.: TL-WA855RE
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link M7300 4G LTE WiFi Modem Router, SIM slot, 2000mAh, 2,4GHz WiFi, 11client

Konstrukce přenosný Typ konektoru sběrnice Micro USB Rozhraní 1 x micro USB Micro SecureDigital (microSD) Rychlost stahování (Download - Downstream) 150 Mb/s Rychlost posílání (Upload - Upstream) 50 Mb/s Protokoly přenosu dat L

 
Kód: 137352
Part No.: M7300
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-MR3420 Wireless router 300Mb/s,3G,AP,4xLAN,USB,2xRSMA

TP-Link TL-MR3420 je bezdrátový broadband router, 802.11b/g/n, 300Mb/s, 1x WAN, 4x LAN, 1x USB 2.0, 2x RSMA, 64/128-bit WEP, WPA/WPA2,SPI firewall, DNF, podpora 3G/3.75G, UMTS, HSPA, EVDO USB WAN konektory 1x 10/100BaseTX (RJ45) LAN konektory • 4x

 
Kód: 143175
Part No.: TL-MR3420
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-WN823N Wireless USB mini adapter 300 Mbps

TP-Link TL-WN823N je klientský adaptér určený pro zapojení prostřednictvím USB rozhraní, tedy především pro použití v noteboocích a jiných kompaktních počítačích. Pracuje s pásmem 2.4 GHz, konkrétně dle novějších standardů IEEE 802.11 b/g/n. Karta podpor

 
Kód: 143754
Part No.: TL-WN823N
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link TL-SG108E Easy Smart Switch 8x10/100/1000Mbps, Metal case, IEEE 802.1p

TP-Link TL-SG108E 8x Gigabit Easy Smart Switch OVERVIEW The TL-SG108E 8-Port Gigabit Easy Smart switch is an ideal upgrade from an unmanaged switch, designed for Small and Medium Business networks that require simple network management. Network admini

 
Kód: 144913
Part No.: TL-SG108E
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
TP-Link AC50 Wireless Controller, Auto-detect and centralized management, up to 50 CAPs

AC50 Hardware Controller Auto-detekce a centralizovaná správa až 50 CAP Bezlicenční správa snižuje provozní náklady (OPEX) podnikových sítí Snadné rozmístění beze změny stávající topologie sítě Sjednocená konfigurace bezdrátových sítí, podpora mapo

 
Kód: 147031
Part No.: AC50
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

206

položek

11

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.