Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

20

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Cisco SPA502G - IP telefon, 1 linka, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA502G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej

 
Kód: 46121
Part No.: SPA502G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-28, 26xGigabit+ 2xSFP Switch

26x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 56GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Addre

 
Kód: 67752
Part No.: SRW2024-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG 300-52 52-port Gigabit Managed Switch

50x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 104GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maxium VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address Table 8000,

 
Kód: 67765
Part No.: SRW2048-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG200-26 26-port Gigabit Smart Switch

- 24 10/100/1000 ports - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) Cisco 200 Series Switches are a series of affordable smart swit

 
Kód: 67780
Part No.: SLM2024T-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA112 2 Port Phone Adapter

Cisco SPA112 2 Port Adapter - 2 FXS ports and 1 10/100 WAN port. Uses advanced voice quality-of-service (QoS) capabilities and the voice Session Initiation Protocol (SIP) stack Supports reliable faxing with simultaneous voice and data use Includes tw

 
Kód: 77675
Part No.: SPA112
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco RV110W Wireless N VPN Firewall

High-speed, standards-based 802.11n wireless connectivity to help employees stay productive while away from their desks Integrated 4-port 10/100 switch with quality of service (QoS) support for enhanced voice, video and data traffic Support for separat

 
Kód: 79726
Part No.: RV110W-E-G5-K9
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG500X-24 24-Port Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable Managed Switch

• 24 10/100/1000 ports • 4 10GE enhanced SFP (SFP+) (1GE/5GE/10GE SFP+ modules)

 
Kód: 80148
Part No.: SG500X-24-K9-G5
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco 2.4 GHz,2.2 dBi White Dipole Antenna

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače ...

 
Kód: 80338
Part No.: AIR-ANT2422DW-R=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco RV042G Gigabit VPN 4-Port Router Dual WAN

The Cisco® RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router delivers highly secure, high-performance, reliable connectivity-to the Internet, other offices, and employees working remotely-from the heart of your small business network. This proven router provides the pe

 
Kód: 84371
Part No.: RV042G-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco AIR-ANT5135DW-R=

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače ...

 
Kód: 85270
Part No.: AIR-ANT5135DW-R=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco RV320 Gigabit Dual WAN VPN Router

• Dual Gigabit Ethernet WAN ports allow load balancing and business continuity. • Affordable, high-performance Gigabit Ethernet ports enable rapid transfer of large files, supporting multiple users. • Dual USB ports support a 3G/4G modem or flash drive.

 
Kód: 98471
Part No.: RV320-K9-G5
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-28PP 26x 10/100/1G, PoE+ Manag. Switch, 180W PoE/24ports

26 10/100/1000 ports (24 PoE+ ports with 180W power budget) 2 combo mini-GBIC ports Capacity in Millions of Packets per Second (mpps) (64-byte packets) 41,67 Switching Capacity in Gigabits per Second (Gbps) 56 Power Dedicated to PoE 180 W

 
Kód: 103642
Part No.: SG300-28PP-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-10PP 10-port Gigabit PoE+ Managed Switch, PoE 62W/8 ports

8x10/100/1000 GE portů + 2xCombo Mini-GBIC GE, switchovací capacita 20GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1, 2c, 3, maximum MAC Address Table 800

 
Kód: 104004
Part No.: SG300-10PP-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG220-50 50-Port Gigabit Smart Plus Switch

-48 x 10/100/1G + 2 x combo Gigabit SFP - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) Switching capacity: 74.40 Mpps ¦ Forwarding pe

 
Kód: 106811
Part No.: SG220-50-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco AC-DC Power Module for POE solution

Cisco AIR-PWRINJ3 Power Injector TP+48V na TP Power Injektor pro Access Point 1100 a 1200 - napájení přes TP kabel. Sdružuje 10/100Base-TX na TP (data) a 48V (DC) do jednoho TP kabelu (data + 48V). Nutný zdroj 48V (DC) z AP (je součástí) nebo AIR-PWR-B

 
Kód: 111433
Part No.: PWR-IE65W-PC-AC=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG 110-16, 16-port Gigabit switch

Unmanaged Layer 2 switch Metal casing fan-less (bez ventilátoru) - Power efficiency support (EEE) for both FE and GE 1.Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) Monitors link activity and powers down inactive links 2.Auto Power-Down / Sleep mode A

 
Kód: 116217
Part No.: SG110-16-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG110-24, 24-port Gigabit switch

Unmanaged Layer 2 switch Metal casing fan-less (bez ventilátoru) - Power efficiency support (EEE) for both FE and GE 1.Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) Monitors link activity and powers down inactive links 2.Auto Power-Down / Sleep mode A

 
Kód: 116223
Part No.: SG110-24-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco Wall Mount Kit, f Cisco IP Phone 8800

Basic 1-line business-class IP phone Connects directly to an Internet telephone service provider or to an IP private branch exchange Easy installation and secure remote provisioning, as well as web-based configuration Supports both SIP and SPCP

 
Kód: 133462
Part No.: CP-8800-WMK=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE Cisco V.35 Cable, DTE, Male, 10 Feet

[EN] Cables V.35 Cable DTE Male 3 m. [EN] A number of different standards defines the signaling over a serial cable (including EIA/TIA-232, X.21, V.35, EIA/TIA-449, EIA-530, and HSSI). Each standard defines the signals on the cable and specifies the co

 
Kód: 02582
Part No.: CAB-V35MT=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE LINKsys Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP transceiver. - gigabitový tranceiver - optika SX - 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, až 220m - 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, až 275m - 50/125um MMF @ 400 MHz/km, až 500m - 50/125um MMF @ 500 MHz/km, až 550m - snadná instalace ...

 
Kód: 21716
Part No.: MGBSX1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.