Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

57

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
NE Cisco V.35 Cable, DTE, Male, 10 Feet

[EN] Cables V.35 Cable DTE Male 3 m. [EN] A number of different standards defines the signaling over a serial cable (including EIA/TIA-232, X.21, V.35, EIA/TIA-449, EIA-530, and HSSI). Each standard defines the signals on the cable and specifies the co

 
Kód: 02582
Part No.: CAB-V35MT=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
NE LINKsys Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP transceiver. - gigabitový tranceiver - optika SX - 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, až 220m - 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, až 275m - 50/125um MMF @ 400 MHz/km, až 500m - 50/125um MMF @ 500 MHz/km, až 550m - snadná instalace ...

 
Kód: 21716
Part No.: MGBSX1
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA501G - IP telefon, 8 linek, PoE, bez LCD

Základní telefon SPA501G - použití pro oblasti kde je vyžadován telefon se základními potřebami jako jsou vstupní haly, lobby, veřejná prostranství a jiné. * 8 linek * papírová etiketa Vlastnosti: • Full-featured 8-line business-class IP p

 
Kód: 46120
Part No.: SPA501G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA502G - IP telefon, 1 linka, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA502G - vhodný pro pracovníky, kteří využívají často svůj telefon, ale nepotřebují více linek. - 1 linka - podsvícený monochromatický displej

 
Kód: 46121
Part No.: SPA502G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA504G - IP telefon, 4 linky, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA504G - vhodný pro náročné uživatele jako jsou prodejci a pracovníci zákaznického servisu, kteří jsou závislí na telefonu. - 4 linky - podsvícený monochromatický displej

 
Kód: 46122
Part No.: SPA504G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA509G - IP telefon, 12 linek, PoE, LCD displej

Základní telefon SPA509G - vhodný pro manažery a administrátory, kteří potřebují extra tlačítka pro zrychlené volby, sdílené linky a potřebují monitoring linek. - 12 linek - podsvícený monochromatický displej

 
Kód: 46124
Part No.: SPA509G
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco napájecí zdroj CP-PWR-CUBE-3 pro telefony 7900

Zdroj pro telefony řady 7900. Kompatibilní s CP-7971G-GE CP-7970G CP-7961G-GE CP-7961G CP-7960G CP-7960 CP-7941G-GE CP-7941G CP-7940G CP-7940 CP-7912G CP-7912 CP-7905G CP-7905 CP-7902G CP-7902

 
Kód: 49406
Part No.: CP-PWR-CUBE-3=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-28, 26xGigabit+ 2xSFP Switch

26x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 56GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Addre

 
Kód: 67752
Part No.: SRW2024-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG 300-52 52-port Gigabit Managed Switch

50x10/100/1000 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 104GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maxium VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address Table 8000,

 
Kód: 67765
Part No.: SRW2048-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG300-20 20-port Gigabit Managed Switch

18x10/ 100 GE portů + 2x1GB combo 2x1SFP , switchovací capacita 40GBps, spanning Tree (STP, RSTP, MSTP), maximum VLAN 256, IGMP Snooping, statický L3 Routing, IPv6 Support, podpora 802.1x, ACL L1-L4, SNMP verze 1,2,3, maximum MAC Address Table 800

 
Kód: 67767
Part No.: SRW2016-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG200-26 26-port Gigabit Smart Switch

- 24 10/100/1000 ports - 2 combo mini-GBIC ports (Each combo mini-GBIC port has one 10/100/1000 Ethernet port and one mini-GBIC/SFP Gigabit Ethernet slot, with one port active at a time) Cisco 200 Series Switches are a series of affordable smart swit

 
Kód: 67780
Part No.: SLM2024T-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco GLC-LH-SM GE SFP, LC connector LX/LH transceiver

1000BASE-LX/LH long-wavelength/long haul; without DOM

 
Kód: 70607
Part No.: GLC-LH-SM=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SPA122 ATA with Router

The Cisco SPA122 ATA with Router: 2 Analog Phone ports, 2 Ethernet ports Enables high-quality VoIP service with a comprehensive feature set through a broadband Internet connection Uses advanced voice quality-of-service (QoS) capabilities and the voice

 
Kód: 77676
Part No.: SPA122
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco RV110W Wireless N VPN Firewall

High-speed, standards-based 802.11n wireless connectivity to help employees stay productive while away from their desks Integrated 4-port 10/100 switch with quality of service (QoS) support for enhanced voice, video and data traffic Support for separat

 
Kód: 79726
Part No.: RV110W-E-G5-K9
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG500-52P 52-port Gigabit PoE Stackable Managed Switch with GB Uplinks, PoE 375W

• 48 10/100/1000 PoE ports • 4 GE (2 combo GE plus 2 1GE/5GE SFP)

 
Kód: 80147
Part No.: SG500-52P-K9-G5
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco SG500X-24P 24-Port PoE Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable Managed Switch

• 24 10/100/1000 PoE ports • 4 10GE SFP+ (1GE/5GE/10GE SFP+ modules)

 
Kód: 80149
Part No.: SG500X-24P-K9-G5
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco 2.4 GHz,2.2 dBi White Dipole Antenna

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače ...

 
Kód: 80338
Part No.: AIR-ANT2422DW-R=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco RV042G Gigabit VPN 4-Port Router Dual WAN

The Cisco® RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router delivers highly secure, high-performance, reliable connectivity-to the Internet, other offices, and employees working remotely-from the heart of your small business network. This proven router provides the pe

 
Kód: 84371
Part No.: RV042G-K9-EU
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco AIR-ANT5135DW-R=

Společnost Cisco Systems je vedoucí světová společnost v oblasti přenosu dat, hlasu a obrazu a v oblasti LAN a WAN sítí. Téměř veškerý provozu Internetu je směrován produkty Cisco Systems. Do portfolia výrobků společnosti Cisco patří směrovače, přepínače ...

 
Kód: 85270
Part No.: AIR-ANT5135DW-R=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

 
Kód: 85564
Part No.: GLC-SX-MMD=
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

57

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 
 
 

K provozování našeho webu horn.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.