Síťové prvky

 

 
 
 

 

další podkategorie Síťové prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 

 
 
 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Parametrický filtr


 

48150

 
 
 


 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 

 

Řadit podle:

 
skladem
vše
 

skladem: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

41

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
NE Planet VC-201A, VDSL2/ethernet konvertor, master/slave, 1x10/100, 1

PLANET VC-201A, Eth. VDSL2 konvertor, Master/Slave Ethernet po po dvouvodičovém vedení (technologie VDSL2). 1xLAN RJ-45, 1xVDSL2 RJ-11, 1x POTS RJ-11. Nastvení DIP přepínači. Volitelně Master/Slave. 100/55Mbit/s na 300m. Transparentní bridge. Dosah 1,2

 
Kód: 29139
Part No.: VC-201A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile

PLANET 10 Gigabit Ethernet PCI Express Card, 1x SFP Slot + 1x LC Connector Low Profile The PLANET ENW-9801 Single-Port 10 Gigabit Ethernet server adapter is an optimal solution for Ethernet applications by providing strict low-power budgets and small f

 
Kód: 78974
Part No.: ENW-9801
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Planet switch ISW-801T, průmysl.verze 8x10/100, DIN, IP30, -40 až 70°C, 12-48V

Porty 24 RJ-45 auto-sensing 10/100 PoE ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3af PoE), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: half or full; 2 RJ-45 dual-personality 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100

 
Kód: 85220
Part No.: ISW-801T
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Planet switch ISW-501T, 5x 10/100, DIN,IP30, rozšířený teplotní rozsah -40~75 st.C

Porty 24 RJ-45 auto-sensing 10/100 PoE ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3af PoE), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: half or full; 2 RJ-45 dual-personality 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100

 
Kód: 85221
Part No.: ISW-501T
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Planet switch IVC-2002, 4x 10/100, 2x VDSL2: BNC / RJ-11, DIN, IP30, -40~75 st.C

Porty 24 RJ-45 auto-sensing 10/100 PoE ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3af PoE), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: half or full; 2 RJ-45 dual-personality 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100

 
Kód: 85222
Part No.: IVC-2002
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
WNAP-W2200, ACCESS POINT 802.11B/G/N, 300MBPS, INTERNÍ ANTÉNY, WEB/SNMP, USB, POE

Přístupový bod se instaluje přímo do zdi (krabice typ 86), napájení zajistí PoE. Provedení předurčuje jeho použití v domácnostech, kancelářích nebo prezentačních prostorách.Dvě interní antény efektivněji využijí MIMO algoritmů pro rychlejší a robustnější

 
Kód: 99763
Part No.: WNAP-W2200
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Planet POE-162S, POE SPLITTER, IEEE802.3AT,12V/24V

"Power over Ethernet splitter" IEEE 802.3at s maximální zatížitelností 25,5W pro napájení zařízení po ethernetu. Designovaný pro použití s kamerami PTZ, dotykovými monitory, VoIP aparáty nebo WiFi přístupovými body. Spliter disponuje proti normě IEEE 802

 
Kód: 99874
Part No.: POE-162S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Planet IGS-501T, 5X 1000BASE-T, DIN, IP30, ROZŠÍŘENÝ TEPLOTNÍ ROZSAH -40 AŽ +75 ST.C, ESD+EFT DO 6KV

5-ti portový přepínač a konvertor pro průmyslové aplikace. 5 portů 1000Base-T. Možnost redundantního napájení v rozsahu 12-48V DC, krytí IP30, hliníková skříň, pracovní teplota -40~75°C. Přepěťová ochrana LAN i napájecích portů do 6kV. Montáž na DIN liš

 
Kód: 100089
Part No.: IGS-501T
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
POE-151 POE INJEKTOR IEEE802.3AF

POE-151 a POE-151S jsou standardizované napájecí jednotky pro přenos napětí po Ethernetu. Standard IEEE 802.3af Power over Ethernet poskytuje 48V stejnosměrné napájení přes Ethernetový kabel. S instalovaným POE-151 můžete kombinovat digitální datový pr

 
Kód: 103975
Part No.: POE-151
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
VC-234, ETH. VDSL2 KONVERTOR, 100MBIT, MASTER/SLAVE, 2X RJ-11, SPLITTER, 4X RJ-45

Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2) dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100Mbitů/s na 300m nebo 20/4Mbps do vzdálenosti až 1,4km. Integrovaný splitter zach

 
Kód: 103976
Part No.: VC-234
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
VC-231, ETH. VDSL2 KONVERTOR, 100MBIT, MASTER/SLAVE, RJ-11

Výkonný LRE (Long Reach Ethernet) konvertor ethernetu na VDSL2 (Very-high-data-rate Digital Subscriber Line 2) dovoluje přenést data symetrickým párem vodičů rychlostí až 100Mbitů/s na 300m nebo 50/2Mbps do vzdálenosti až 1,4km. S pomocí externího splite

 
Kód: 103977
Part No.: VC-231
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
Planet MM konvertor GT-802 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, 250/550 M

Konvertor pro přechod mezi multi-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení do 550m na straně multi-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje. - 1 port 1000Base-SX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , multimode (

 
Kód: 103985
Part No.: GT-802
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
GT-905A KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/MINIGBIC SFP, WEB MANAG., OAM, SNMP

Gigabit Ethernet konvertor 1000Base-T / miniGBIC. Převádí optický Gigabitový Ethernet přes vložený modul konvertoru miniGBIC (SFP) na metalický. Web management. Fyzické vlastnosti: rozhraní ethernet s konektorem RJ-45, podpora standardů IEEE 802.3 1

 
Kód: 103986
Part No.: GT-905A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
PLANET ICS-100 RS232 /422 /485 po ethernetu, 1x 10/100M RJ45

Přenos sériové komunikace po IP protokolu je zvláště využíván pro sběr dat, řídící automaty a ovládání kamerových systémů. Rovněž je náhradou fyzické konverze sériového protokolu do jiného přenosového média. Prakticky neomezeně prodlužuje dosah sériové k

 
Kód: 103987
Part No.: ICS-100
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
FGSD-910P POE SWITCH, 8X 10/100 POE + 1X 1000BASE-T, 802.3AF 130W

9-portový 10/100Mbit fast ethernet switch s jedním Gigabitovým TP rozhraním. Umožňuje napájet další zařízení jako jsou např. IP kamery, VoIP telefony a desktopové switche. Zařízení disponuje plně propustnou 3,6 Gbps rychlou interní páteřní sběrnicí. Vl

 
Kód: 103988
Part No.: FGSD-910P
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
IGT-905A KONVERTOR 1X 1000BASE-T,1X SFP PORT, WEB, SNMP, VLAN, SHAPER, FILTER

Zařízení pro průmyslový Ethernet jsou určeny do náročných provozních podmínek s velkým rozsahem pracovních teplot, nejistým napájením a častými otřesy. Konvertor se snadno instaluje na standardní DIN lištu nebo přímo na zeď a umožňuje nasazení dobře znám

 
Kód: 103989
Part No.: IGT-905A
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
FNSW-1600P POE SWITCH 16X 10/100BASE-TX, 802.3AF, VÝKON AŽ 125W

Přepínač se zabudovaným Power over Ethernet injektorem pro 16 zařízení s celkovým možným zatížením až 125W. Vlastnosti: 16 portů 100Base-TX, Switching, Full Duplex (100/200 Mbps), Auto-Negotiation (10/100/1000 Mbps), Auto MDI/MDI-X 16 zabudova

 
Kód: 103990
Part No.: FNSW-1600P
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
GT-802S KONVERTOR 10/100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, 10KM

Konvertor pro přechod mezi single-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Spojení pro 5km až 10km na straně single-módového vlákna a do 100m na straně metalického spoje. - 1 port 1000Base-LX, Full Duplex (1000/2000 Mbps) - IEEE 802.3z , s

 
Kód: 103992
Part No.: GT-802S
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
POE-E101, POE ETHERNET EXTENDER 10/100MB, IEEE802.3AF, 15W

Řešení proudloužení segmentu ethernet včetně zvětšení dosahu napájení PoE (power over ethernet). Jedná se o jednoduché zařízení dovolující prodloužit maximální délku ethernet segmentu ze 100m na 200m nebo 300m včetně zachování napájení IEEE 802.3af zaříz

 
Kód: 103993
Part No.: POE-E101
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 
POE-E201, POE ETHERNET EXTENDER 1000BASE-T, IEEE802.3AT, 26W, GIGABIT

Řešení proudloužení segmentu ethernet včetně zvětšení dosahu napájení PoE (power over ethernet). Jedná se o jednoduché zařízení dovolující prodloužit maximální délku ethernet segmentu ze 100m na 200m nebo až 500m včetně zachování napájení IEEE 802.3at za

 
Kód: 103994
Part No.: POE-E201
 
Cenu zjistíte po přihlášení 
     

 
 
 
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

41

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

  • Prodej - Prodej
     

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 



 
 


Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 


 

 

 

Technické řešení © 2018 CyberSoft s.r.o.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.